Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Tatilevi.com.tr bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1.Telif hakları ve ticari markalar

Tatilevi.com.tr sitesinin tüm hakları Fethiye Vergi Dairesine kayıtlı, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası 8061 sicil nolu Engin Fersiz’e aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Tatilevi.com.tr  ‘de yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Tatilevi.com.tr  ‘de yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2.Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar

Tatilevi.com.tr  sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle kullanıcı, site üzerindeki yabancı site linklerinin kaynakları üzerinde Tatilevi.com.tr’ nin hiç bir kontrolü olmadığını, Tatilevi.com.tr’ nin linklerin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiç bir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca Tatilevi.com.tr’ nin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

3.Kullanıcı bilgileri

Tatilevi.com.tr sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma ve ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler 128 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Kişisel verilerin korunması” sayfasını inceleyebilirsiniz.

4.Kullanıcı yükümlülükleri

Tatilevi.com.tr her an güncellenen bir sitedir ve site üzerindeki tatil evi/villası/apartı/dairesi bilgileri, fiyatları, ödeme koşulları ve kampanyalar değişiklik gösterebilir. Tipografi ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Tatilevi.com.tr sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları olduğu kadar genel koşullarda geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını ve genel koşulları kabul etmiş sayılır.

5. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

Tatilevi.com.tr herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfa, mevcut ve güncellenmiş sürüm bulunmaktadır. Bu web sayfasının kullanılması ile kullanıcı, mevcut sürüm ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.