Tatilinizi otel yerine kiralık yazlık villada geçirmeniz için 6 neden

Tatilinizi otel yerine kiralık yazlık villada geçirmeniz için 6 neden

1. Geniş alanlar

Ben geniş alanları seviyorum ve bunun için tatilde villa kiralama tercihim diyorsanız yazlık villalar tam size göre. Otelde olduğu gibi küçücük bir odaya sıkışmak zorunda olmamanız çok büyük bir artı, ayrıca 2 ya da 3 yatak odalı olması ise otellere göre en büyük avantaj.

2. Daha fazla özelliklerinin olması

Evinizde alışık olduğunuz ve vazgeçemediğiniz tüm özellikleri de villalarda bulabilirsiniz.

Yanınızda getirdiğiniz onlarca eşya ve kıyafeti yıkamak ve kurutmak için size özel çamaşır makinenizin olması çok işinize yarayacaktır. Hatta evinize kıyafetleriniz tertemiz dönebilirsiniz.

Yerel pazarlardan alışveriş yapıp, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz ve sağlıklı yemekler yapabileceğiniz size özel mutfak fikri size de harika gelmiyor mu?

3. Fiyatı

Otellerde fiyat kişi başı olarak hesaplanır ve özellikle kalabalık aileler ve gruplar için yüksek miktarlar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Villalar ise tam tersi kişi sayısına göre olmadan  2 kişi de olsanız daha fazla kişide olsanız sadece belirtilen fiyatı ödersiniz. ( Maksimum sayıya sadık kalındığı sürece)

4. Lokasyon

Yazlık villaların en güzel taraflarından birisi de tam olarak istediğiniz bir yerde kalabilme seçeneğiniz, bu isterse şehir merkezinde olsun yada doğayla baş başa, seçenek sizin…

5. Rahatlık

Yazlık villalarda konaklamak ev konforundadır. Diğer tanımadığınız tatilciler ile tatilinizi beraber geçirmek zorunda kalmazsınız. Sadece size özel, istediğiniz zaman istediğinizi yapabileceğiniz, size ait özel havuzunuzda aileniz ve ya dostlarınız ile rahat ve huzur içinde keyifli zaman geçirmenizde en iyi seçenek havuzu korunaklı kiralık villada tatil olacaktır, bu yüzdendir ki son zamanlarda yazlık evlerde tatillerini geçirmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır

6. Sadece size özel olması

Artık tatilinizi diğer onlarca tatilci ile beraber geçirmek, sabahları havuz başında en iyi yerden şezlong kapmak, sabahlara kadar yapılan eğlencelerden dolayı uykusuz kalmak zorunda olmamanız belki de yazlık villalarda kalmak için en güzel sebep.

Tatil Evleri


Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

Yorum Yapın