Misafirlerinizin Evinizi Tekrar Tercih Etmesini Nasıl Sağlarsınız?

Misafirlerinizin evinizi tekrar tercih etmesini nasıl sağlarsınız?

Yapılan bir araştırmaya göre kiralık villada tatil tercih edenlerin %15'inin tekrar daha önce kaldıkları evleri tercih ettikleri belirlenmiş.

Kiralık villada tatil https://www.tatilevi.com.tr/kiralik-villada-tatil

Ayrıca, evinize yeni bir müşteri çekme maliyetinin daha fazla olduğunu gösteren çeşitli istatistikler ve çalışmalar bulunmaktadır.

Eminiz sizler de kiralama işinde eski misafirlerinizin tekrar evinizi tercih etmelerinin öneminin farkındasınızdır. Eğer misafirleriniz tatillerinde muhteşem, sorunsuz bir deneyim yaşarsa, geri gelme olasılıkları daha yüksek olacaktır. Peki, nedir bu misafirlerinizin tatillerinin muhteşem olduğunu düşündüren sebepler. İsterseniz beraber bir bakalım.

● Misafirlerinizin konaklaması sırasında onlar ile irtibat halinde olun. Onlarla sürekli irtibat halinde olmanız aranızda samimi bir bağın kurulmasına olanak sağlayacak ve bu samimiyet bir dahaki tatillerinde sizi tercih etme sebepleri olabilecektir.

● Misafirlerinizin tatilleri sırasında çıkabilecek tüm aksilikleri en kısa zamanda halledin. Hiç kimse tatilinde çalışmayan bir sifon veya soğutmayan bir klima ile uğraşmak istemez.

● Misafirlerinize ikramlarda bulunun. Evinize giriş yapmadan önce onlar için buzdolabında bir kaç şişe su, atıştırmalık yiyecekler vb. gibi ücretsiz ikramlar sunmak kendilerini özel hissetmeleri için mükemmel bir yoldur ve misafirlerinizin gözünde iyi bir ilk izlenim bırakır.

● Misafirlerinizin özel isteklerine olabildiğince hızlı cevap verin.

● Misafirlerinizin önerilerini çok iyi dinleyin ve evinizde uygulamaya çalışın.

Tekrar tekrar gelen misafirlerinizin muhtemelen işinizin en önemli gelir kaynağı olduğunu unutmayın. Siz onları memnun ettiğiniz sürece onlarda sizleri memnun edeceklerdir.


Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

Yorum Yapın