Kiralık villada tatil

Kiralık villada tatil

Tatilde kalacak yerin seçilmesi, bir ailenin ya da çiftin tatillerini planlarken en fazla kararsız kaldıkları konuların başında gelir.

Birçok tatilci helal otellerde kalmayı seçiyor olsa da son zamanlarda kiralık villada tatil çok daha fazla popülerlik kazanmaya ve otellere göre daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Tabi ki bunun birçok sebebi var.

İşte birkaçı;

1. Gizlilik - Kiralık villaların en önemli faydalarından biri, tatilcilere normal otellerden daha fazla gizlilik sağlamalarıdır. Otellerin aksine sadece ailenizin, eşinizin veya dostlarınızın olacağı bir tatil ortamı sunar.

2. Özel Olanaklar - Daha rahat bir tatil arayışında iseniz eğer helal tatil villaları tam size göre. Sıcak küvetler ve özel havuz, kendinize ait bahçe ve otellerde bulamayacağınız birçok olanak ve lüks tatiliniz boyunca elinizin altında ve en önemlisi de sadece size özel olmaları.

3. Daha fazla Konaklama alanı - Eğer çocuklarınız varsa veya geniş bir aile ile tatil yapacaksanız, birden fazla yatak odası olan ve daha geniş yaşam alanlarına sahip kiralık villalar sizi fazlası ile memnun edecektir. Bazı kiralık villalar 10 kişiye kadar konaklama imkanı vermektedir. Her bir aile bireyinin dinlenmek için kendine ait alanları vardır. İstediğiniz zaman bir araya gelebileceğiniz yemek ya da oturma odası gibi ortak alanlar da bulunur.

4. Birden fazla Yatak Odası / Banyolar – Kiralık villada otellerdeki gibi ayrı odalarda kalmanıza ya da çocuklarınız için ayrı bir oda tutmanıza, ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Sizin, çocuklarınızın ya da beraber seyahat ettiğiniz herkesin kendine ait yatak odaları ve banyoları birçok kiralık villada mevcut. Ayrıca birden fazla banyonun olmasından dolayı dışarıda, sahilde geçirdiğiniz uzun bir günün ardından banyo sırasında beklemek zorunda da kalmayacaksınız.

5. Ailenizle birlikte çok daha fazla vakit geçirin- Kiralık villalarda otellerin aksine aileniz ve sevdikleriniz ile çok daha fazla beraber zaman geçirebilecek bir ortamınız olur. Uzun suredir görmediğiniz akrabalarınız ya da dostlarınız ile sohbetin tadına daha çok varabilirsiniz. Sevdiğiniz herkesin tek çatı altında tatil yapması kiralık villalarda mümkündür.

6- Çok daha az eşya ile tatile çıkabilirsiniz- Kiralık villalarda elinizin altında her zaman çamaşır makinesinin bulunmasından dolayı yanınıza çok daha az eşya alabilir, hem seyahatinizde hem de tatilinizde fazla yüklerden kurtulmuş olursunuz.

Kiralık villalar bunlar ve benzeri birçok sebepten dolayı sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır. 

Tatil Evleri


Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın

Yorum Yapın