Fethiye’den sadece 16km uzaklıkta olan Ölüdeniz, dünyaca ünlü kumsalları ve tarihi mekanlara yakınlığıyla ile Türkiye ve dünyada tanınan bir Akdeniz beldesidir. Belcekız, Kumburnu ve Kıdrak gibi 3 plajı bulunan Ölüdeniz’de mayıs ayından ekim ayına kadar rahatlıkla denize girebilirsiniz. 

1975 metre yüksekliğindeki Babadağ’dan yamaç paraşütü ile uçarak Ölüdeniz’in eşsiz manzarası eşliğinde benzersiz bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Ölüdeniz kiralık yazlık müstakil villa kiralayanlar istedikleri zaman tatil evlerinde dinlenmekte, havuza girip yüzmekte, istedikleri zaman dünyanın en güzel plajları arasında olan turkuaz renkli Ölüdeniz plajında güneşlenmekte, denize girmektedir. 

Villa kiralayan misafirlerimizin Ölüdeniz’de yapabileceği birçok aktivite bulunmaktadır. Köy ve kültür gezileri ve tekne turu, dalış ve su sporları, yamaç paraşütü, jip safari, doğa yürüyüşü aktivitelerden bazılarıdır.

Ölüdeniz kiralık villa misafirlerimiz Belcekız, Kumburnu ve Kıdrak plajlarında deniz, kum ve güneşin keyfini yaşamaktadır.

Buna Göre Sırala

Sizin için 0 kiralık ev müsait

    Aradığınız kriterlerde uygun sonuç bulunamadı