Hakkımızda1

Biz Fethiye'deyiz

Tatilevi.com.tr ile ülkemizin cennet beldesi Fethiye  ve çevresine yoğunlaşmış bir portföyle villa ve daire kiralama hizmeti veren butik bir işletmeyiz. Fethiye ve çevresinin eşsiz doğasında, her zevke hitap eden tatil evlerimiz özenle seçilerek sizlere sunulmaktadır. Rezervasyon aşamasından, tatil evinizde konaklamanıza kadar tatilinizin her aşamasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kiralık villada tatil için  her türlü konuda bize ulaşabilir, hem tatil evi konaklama seçenekleri hem de bölgemiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Biz Kıbrıs'tayız

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Bizi biraz daha yakından tanıdığınızda benzer tatil evi kiralama firmalarından farklı olduğumuzu anlayabilirsiniz. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha da başarılı olmak için çalışırsınız. Farklı olmanın, sadece firma tanıtım metinlerinde veya sloganlarında "Farklıyız..." diye söylemenin yeterli olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır turizm ve özellikle tatil evinde konaklama alanlarında hizmet veriyoruz.

Belki hiç bir kiralama firmasının yapmadığı kadar, tatil evlerini doğru pazarlama, tatil evinde konaklama ve misafir memnuniyeti gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları misafirlerimiz için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Biz Kıbrıs'tayız
Bahane değil çözüm üretiyoruz

Bahane değil çözüm üretiyoruz

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı beğeniye sahip misafirlerimizin, rezervasyon talepleri ve tatil evinde konaklamalarını aynı anda yürütürken, bazı sorunlarla da karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıp misafirlerimizi en üst düzeyde memnun etmek için elimizden geleni yaparız. Bu yüzden de, bahaneler değil, en uygun çözümleri üretiriz.

7 gün 24 saat müşteri desteği

7 gün 24 saat müşteri desteği

İnanıyoruz ki, müşteri memnuniyeti 7/24 müşteri hizmet desteği ile gerçekleşir. Biz öngörülen veya öngörülemeyen aksaklıklarda tatil evinde konaklayan müşterilerimize 7/24 hizmet sunarak, hizmet kalitemizi en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz.

7 gün 24 saat müşteri desteği
Tatilevi.com.tr size neler kazandırır

Tatilevi.com.tr size neler kazandırır?

  • ● Zamandan kazanırsınız
  • ● Güvenli kiralama yöntemi ile para kaybınız olmaz
  • ● Evler hakkında gerçek, doğru ve güncel bilgiler alırsınız
  • ● Tatilinize değer katarız
  • ● Her hangi bir sorun yaşadığınızda her zaman muhatabınız vardır
  • ● Evi kiraladığınız andan tatilinizin sonuna kadar hep yanınızdayız
  • ● Yerel ve butik bir firma olarak kişiye özel hizmetler sunarız.
  • ● En büyük özelliğimiz ve farkımız "FETHİYELİ" olmamızdır.