Kişisel verilerinizin gizliliği bizim için çok önemlidir. Biz sizin bize göstermiş olduğunuz güvenin ve değerin korunması ve bize verdiğiniz herhangi bir kişisel verinin korunması için kararlıyız. Bu nedenle bu sayfada kişisel verilerinizin işlenmesi ve nasıl bir amaçla kullanıldığı açıklanır.

Tatilevi.com.tr, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri değerlendirmesi ve gelecek pazarlama faaliyetleri için istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilir.

Tatilevi.com.tr, gizli bilgileri özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerinin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder. 

Tatilevi.com.tr,  müşterileri tarafından sunulan verileri yasal zorunluluklar (Örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz. Tatilevi.com.tr, bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:

* Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, 
* Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, 
* Ödemesini yaptığınız hizmeti, faturaları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek, 
* Kampanya ve indirimler

Tatilevi.com.tr sistemine girdiğiniz bilgilere sadece firma yetkilisi ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. Tatilevi.com.tr daha iyi hizmet sunmak için rezervasyon durumunda kullanılacak bazı gerekli bilgilere ihtiyaç duyar:

Adınız ve Soyadınız

TC Numaranız (Maliye ve Kimlik Bildirim Sistemi için gereklidir)

Telefon Numaranız

Mail Adresiniz (rezervasyon bilgi formları, bölge tanıtımı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bilgiler için kullanılır)

Bu gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken 128 Bit SSL protokolü şifreleme sistemi (çözülmesi imkansız) ile korunmaktadır. Bunu tarayıcınızda internet adresimizin hemen yanında bulunan yeşil renkteki “kilit işareti ve güvenli” yazısından anlayabilirsiniz!

Tatilevi.com.tr, işlemlerinin hiçbir aşamasında kredi kartı bilgilerinize ihtiyaç duymaz, bu yüzden rezervasyon anından tatil evinizde konaklamanıza kadar güvendesiniz !!!

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0536 480 5189 numaralı telefonumuzdan veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.