Tatilevi.com.tr olarak aileniz ve sevdiklerinizle vakit geçirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle portföyümüzde tatillerini aileleri veya sevdikleri arkadaşları ile geçirmeyi planlayan geniş aile ve grupların rahatlıkla konaklayabileceği kapasite ve donanıma sahip çeşitli bölgelerde yazlık kiralık villa ve tatil evlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Geniş aile ve grubunuz için kiralayabileceğiniz geniş aile villaları ister şehirden uzakta şirin bir Akdeniz köyünde olsun isterse sahil kenarında tam donanımlı mutfakları, jakuzileri, hd tv’leri, çamaşır yıkama olanakları, özel havuzları ve çok daha fazla olanağı sizlere sunar.

Bir standart otel odasında genellikle en fazla 4 kişi (bazen çekyat koltukla veya ek yatak ile 5 kişi) konakladığından, büyük ve geniş aileler birden fazla oda tutmak ve ayrı kalmak zorunda kalabilirler. Kiralık villalar ve tatil evleri ailenizin veya grubunuzun tüm bireylerinin beraber rahatça konaklamaları için geniş alanlar sunmasının yanı sıra, günlük sohbetleriniz ve birlikte zaman geçirmeniz için geniş açık alanlara da sahiptir. Ayrıca, kendi yemeklerinizi pişirerek yemek masraflarından da tasarruf edebilirsiniz. Villa ve tatil evlerinin belki de en önemli avantajı ise otellerdeki gibi oda ve kişi başı ücretlendirme uygulanmadığı için tatilinizi de daha ekonomik hale getirebilirsiniz. 

İster büyük bir aileniz ya da büyük bir grubunuz olsun,  geniz aile veya grubunuzu rahatça barındıracak villa ve tatil evlerini portföyümüzde bulabilirsiniz.

Buna Göre Sırala

Sizin için 0 kiralık ev müsait

    Aradığınız kriterlerde uygun sonuç bulunamadı