Fethiye, yeşil engebeli bir sahil şeridi, pırıl pırıl mavi sahilleri ve güzel kumsalları ile Türkiye'nin en güzel tatil beldelerinden biridir.

Bu cennet gibi yer, yıl boyunca güneşli iklim ve güzel manzara ile dinlendirici bir mola vermek için mükemmel bir tatil bölgesidir. Ölüdeniz Plajı gibi kumlu plajlara kolayca ulaşılabilir ve birçok tekne turlarından birinde unutulmaz bir gün geçirerek mavi suları ve gizli koyları keşfedebilirsiniz.

Fethiye’de yapacak çok şey ve görülecek çok yer var; pazarlar ve çarşılar, hamamlar, sahil şeridindeki restoranlar, gölgeli mesire yerleri, iskele tarafında ve eski kasabadaki geleneksel kafelerde canlı müzik dinleme. Fethiye çevresinde, tepede oyulmuş çarpıcı Likya mezarları ve 5. yüzyıl Telmessos şehrinin diğer kalıntıları ve Roma amfi tiyatrosunun kalıntıları da dahil olmak üzere birçok tarihi yer vardır.

Fethiye kiralık villa süresince çeşitli plajlarda güneşlenebilir, Babadağ’da yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’in eşsiz manzarasını izleyebilir, Saklıkent’te buz gibi sularda serinleyebilir, Kayaköy’de tarihi Rum evlerini gezdikten sonra lezzetli bir saç böreği yiyebilir, mis gibi bir ayran içebilirsiniz.

Fethiye, kiralık havuzlu villa, yazlık apart daire, helal tatil evleri ve muhafazakar villa gibi her türlü tatil anlayışı için çok çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır.

Buna Göre Sırala

Sizin için 0 kiralık ev müsait

    Aradığınız kriterlerde uygun sonuç bulunamadı