Fethiye

Fethiye

Fethiye
Ölüdeniz

Ölüdeniz

Fethiye’nin en fazla fotoğraflanan, tatil için gelenlerin uğrayıp denize girmeden gidemediği yeryüzüne bağışlanmış cennet Ölüdeniz. Ölüdeniz’de otellere alternatif olarak 3 – 5 km mesafedeki müstakil kiralık villalarda veya havuzu büyük kiralık yazlık apartlarda konaklayabilirsiniz. Böylece kendi havuzunuzda ailenizle birlikte mutlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.
Ölüdeniz
Kayaköy

Kayaköy

Dağ yamacındaki tarihi Yunan evleri, kiliseleri, şapelleri ve evlerinin arasından geçen taş döşenmiş yolları ile Kayaköy, tatil için çok özel bir bölgedir. Türkiye’nin en meşhur ve turistik bir köyü olmasına rağmen kendisine has mimari yapısı ve yaşam tarzıyla tarihi yapısını korumuştur. Çok az miktarda bulunan kiralık tatil evleri her geçen yıl daha fazla talep edilmektedir. Tatil için huzurlu bir ortam ve sessizlik arayanların ve hatta muhafazakar ailelerin öncelikli tercihleri arasındadır.
Çalış Pilajı

Çalış Pilajı

Çalış plajı, yazın sıcak havalarından kaçıp serinlemek veya güneşlenmek isteyenler için Fethiye merkezine en yakın plajdır. Her türlü zevke uykun yeme ve içme mekanları bulabileceğiniz bir yerdir. Kordon kısmı deniz manzaralı otellerle çevrilidir. Sadece birkaç tane plaja sıfır konumda olan kiralık apart daire kompleksleri vardır. Çalış plajı önü açık deniz olmasından dolayı gün boyu serindir ve akşamları kordonunda ailecek yürüyüş yapmak ayrı bir keyiftir.
Çalış Pilajı
Yeşil Üzümlü Köyü

Yeşil Üzümlü Köyü

Fethiye – Çameli – Denizli istikametinde, Fethiye merkezinden 16 km uzaklıkta, etrafı çam ormanları ile çevrili, yaz aylarında sahile yakın yerlerin bazen rahatsız edici nemli havasından uzak, yayla geçişi arasında bulunan, deniz seviyesinden 700 metre yüksekte, Cadianda antik kenti eteklerinde yemyeşil çam ormanı ile çevrili sakin bir köydür. Tarihi taş evleri ve modern villaları ile yaz aylarında aileleri ile birlikte sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için doğru adrestir.
Göcek

Göcek

Dalaman ve Fethiye arasından kalan, Turkuaz mavisi deniz sularının yemyeşil çam ağaçlarıyla örtüldüğü koyları ile meşhur Göcek, Dalaman Havalimanı'ndan 20 dakikalık uzaklıkta bulunur. Günlük gezi teknelerinin bulunduğu kadar lüks tekne ve yatların da bulunduğu Göcek marinaları her yıl karadan uzaklaşıp mavi denizlerde gözlerden uzak tatil yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi arasındadır.
Göcek
Kalkan

Kalkan

Turkuaz mavisi deniz denilince Türkiye’de ilk önce akla gelen bu şirin küçük Akdeniz Kasabası, tertemiz plajları ve masmavi deniziyle siz tatilcileri bekliyor. Kendine has taş mimarisini koruyan bölge birçok yerli ve yabancı tatilciye ev sahipliği yapmaktadır.